OBJEDNÁVKY DO 15:00 DORUČUJEME DO 1 PRACOVNÉHO DŇA.Viac info

Zelené Cake Pops

Kód: R-58
Značka: HeliumKing
3 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

istockphoto-1186273390-170667a2 hod. 35 min. images_140 - 45 osôb

Ingrediencie

Postup

Predhrejeme rúru na 180°C.

Pripravíme si 500 g zmes na výrobu Cupcakes podľa návodu na obale. Formu na pečenie vymastíme olejom v spreji a nalejeme do nej cesto.  Pečieme 55 - 60 minút a následne necháme vychladnúť.
 
Roztopíme kúsky bielej čokolády White Melts v mikrovlnnej rúre na cca 450W. Premiešame každých 15 - 20 sekúnd. Miešame až kým sa čokoláda úplne nerozpustí.
 
Upečené cesto nadrvíme a zmiešame s roztopenou bielou čokoládou. Zo zmesi tvarujeme guličky o veľkosti približne 20 g a necháme ich stuhnúť v chladničke.
 
Plech vystelieme papierom na pečenie. Kraj špilky namočíme v roztopenej čokoláde a jemne vložíme do vytvarovanej guličky. Znova necháme stuhnúť guličky na paličke v chladničke/mrazáku na pol hodinu až hodinu.
 

Roztopíme 450 g zelených Deco Melts rovnako ako bielu čokoládu. Hmotu môžeme dofarbiť jedlou gélovou farbou až do požadovaného odtieňa zelenej.

Stuhnuté Cake Pops vyberieme z chladničky alebo mrazáku a namáčame ich v zelenej hmote. Nadbytočnú čokoládu oklepeme nad krajom misky a posypeme jedlými ozdobami. Hotové a ozdobené Cake Pop necháme stuhnúť v chladničke.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: