OBJEDNÁVKY DO 15:00 DORUČUJEME DO 1 PRACOVNÉHO DŇA.Viac info

Baby Shower Cake Pops

Kód: R-59
Značka: HeliumKing
3 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

istockphoto-1186273390-170667a1 hod. images_140 - 45 osôb

Ingrediencie

Postup

Vyvaľkáme biely fondant na hrúbku približne 2 mm a vykrojíme obláčiky, hviezdy a mesiačiky. Vykrojíme približne 40 - 45 obláčikov, 20 - 23 hviezd a 20 - 23 mesiačikov. Na každom Cake Pop-e by tak mal byť 1 obláčik a hviezdička/mesiačik. Vykrojené tvary necháme postáť aspoň 2 hodiny.

Predhrejeme rúru na 180°C.
 

Pripravíme si 500 g zmesi na výrobu Cupcakes  podľa návodu na obale. Formu na pečenie vymastíme a vylejeme do nej cesto.Pečieme 55 - 60 minút, následne necháme vychladnúť na chladiacej mriežke.

Roztopíme biele Deco Melts vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre na 450W (max. 500W). Premiešame každých 15 - 20 sekúnd. Miešame až kým nie sú všetky kúsky úplne roztopené.
 

Upečený koláč rozdrvíme a zmiešame s roztopenou bielou čokoládou. Zo zmesi tvarujeme guličky o veľkosti približne 20 g. Vyformované guličky uložíme do chladničky na 30 minút až 1 hodinu.

Vykrojené hviezdičky a mesiačiky nastriekame jedlými sprejmi - bronzovým a strieborným.
 
Na plech si pripravíme papier na pečenie. Špilky na Cake Pops namočíme do roztopenej čokolády a následne nastokneme vyformovanú a vychladenú guličku. Chladíme ďalšiu hodinu, aby čokoláda úplne stuhla.
 
Pripravíme si zvyšné Deco Melts. Pre dosiahnutie staroružovej farby zmiešame karamelové Deco Melts s ružovými Deco Melts. Pridávame postupne, kým nedosiahneme požadovaný odtieň. Na vintage modrú miešame svetlomodré, zelené a karamelové dukátiky. Vychladené Cake Pops vyberieme z chladničky a namáčame v modrej a ružovej zmesi. Znova uložíme do chladu.
 
S použitím jedlého lepidla pripevníme hviezdičku alebo mesiačik na vykrojené obláčiky. Kráľovskú glazúru zmiešame s vodou podľa návodu na obale. Obláčiky prilepíme na Cake Pops s troškou kráľovskej glazúry.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: